ME30A1503F01
Mfr.Part #
ME30A1503F01
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Stock
155
In Stock :
155
Product Category :
Desktop AC Adapters
Product Type :
Desktop AC Adapters
Cutler Hammer, Div of Eaton Co
Series :
ME30 - Level VI
Brand :
Condor / SL Power
Standard :
2xMOPP
RoHS :
Details
Number of Outputs :
1 Output
Mounting Style :
Desktop
Connector Type :
Barrel Connector
Output Power :
30 W
Subcategory :
AC-DC Power Supply
Input Voltage :
90 VAC to 264 VAC