ME30A1203B01
Mfr.Part #
ME30A1203B01
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Series :
ME30 - Level VI
Subcategory :
AC-DC Power Supply
Load Regulation :
Regulated
Brand :
Condor / SL Power
Product Type :
Wall Mount AC Adapters
Output Power :
30 W
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Efficiency :
Level VI
RoHS :
Details
Product :
Interchangeable Plug
Input Voltage :
100 VAC to 240 VAC