CFR2WSJT-73-3K9
Mfr.Part #
CFR2WSJT-73-3K9
Description
RES 3.9K OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Resistance :
3.9kohm
Temperature Coefficient :
-350/ +350ppm/°C
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
CFR2WSJT-73-3K9
YAGEO CFR2WSJT-73-3K9
3.9kOhm, 2W, Carbon Film,