CFR2WSJT-73-13K
Mfr.Part #
CFR2WSJT-73-13K
Description
RES 13K OHM 5% 2W AXIAL
Tolerance :
±5%
Resistance :
13kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
-350/ +350ppm/°C
Factory Lead Time :
16 Weeks
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Power (Watts) :
2W
Datasheets
CFR2WSJT-73-13K
YAGEO CFR2WSJT-73-13K
13kOhm, 2W, Carbon Film,