CFR2WSJT-73-110R
Mfr.Part #
CFR2WSJT-73-110R
Description
RES 110 OHM 5% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Tolerance :
±5%
Resistance :
110Ohm
Temperature Coefficient :
-350/ +350ppm/°C
Datasheets
CFR2WSJT-73-110R
YAGEO CFR2WSJT-73-110R
110Ohm, 2W, Carbon Film,