CFR2WSJR-73-910K
Mfr.Part #
CFR2WSJR-73-910K
Description
RES 910K OHM 5% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
0/ -500ppm/°C
Resistance :
910kOhm
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Power (Watts) :
2W
Datasheets
CFR2WSJR-73-910K
YAGEO CFR2WSJR-73-910K
910kOhm, 2W, Carbon Film,