CFR2WSJR-73-330K
Mfr.Part #
CFR2WSJR-73-330K
Description
RES 330K OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
330kOhm
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
0/ -500ppm/°C
Datasheets
CFR2WSJR-73-330K
YAGEO CFR2WSJR-73-330K
330kOhm, 2W, Carbon Film,