CFR2WSJR-73-22K
Mfr.Part #
CFR2WSJR-73-22K
Description
RES 22K OHM 5% 2W AXIAL
Resistance :
22kOhm
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
-350/ +350ppm/°C
Datasheets
CFR2WSJR-73-22K
YAGEO CFR2WSJR-73-22K
22kOhm, 2W, Carbon Film,