CFR2WSJR-73-130R
Mfr.Part #
CFR2WSJR-73-130R
Description
RES 130 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Resistance :
130Ohm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
-350/ +350ppm/°C
Datasheets
CFR2WSJR-73-130R
YAGEO CFR2WSJR-73-130R
130Ohm, 2W, Carbon Film,