ASRM2JT100R
Mfr.Part #
ASRM2JT100R
Description
RES 100 OHM 5% 2W AXIAL
ASRM
Power (Watts) :
2W
Pbfree Code :
yes
Resistance :
100Ohm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.197Diax0.591L 5.00mmx15.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
ASRM2JT100R
Axial, Through Hole 100Ohm, 2W, Metal Film,