Y116922K1000B0L
Mfr.Part #
Y116922K1000B0L
Package / Case
3017 J-Lead
Description
SMR3D 22K100 TCR2 0.1% B B
Temperature Coefficient :
±2ppm/°C
Size / Dimension :
0.287Lx0.170W 7.29mmx4.32mm
Packaging :
Bulk
Package / Case :
3017 J-Lead
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Feature :
Non-Inductive, Pulse Withstanding
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Series :
SMR1D
Resistance :
22.1kOhms
Supplier Device Package :
SMD
Number of Terminations :
2
Tolerance :
±0.1%
Power (Watts) :
0.4W 2/5W
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Datasheets
Y116922K1000B0L
SMR1D Series, Metal Foil, 22.1kOhms, 0.4W 2/5W, ±0.1%, -55°C~175°C