WR12X3570FTL
Mfr.Part #
WR12X3570FTL
Description
RES 357 OHM 1% 1/4W 1206
Package / Case :
1206
Resistance :
357Ohm
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.25W