RNCF2512BKE1M33
Mfr.Part #
RNCF2512BKE1M33
Description
RES 1.33M OHM 0.1% 1/2W 2512
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power Rating :
500mW
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Resistance :
1.33MOhm
Rated Power Dissipation (P) :
0.5W
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Tolerance :
±0.1%
Working Voltage :
150V