RNCF1210BTE680K
Mfr.Part #
RNCF1210BTE680K
Description
RES 680K OHM 0.1% 1/3W 1210
Size / Dimension :
0.122Lx0.094W 3.10mmx2.40mm
Power (Watts) :
0.333W 1/3W
Power Rating :
200mW
Tolerance :
±0.1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Resistance :
680kOhm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C