MXJFHKI12M0
Mfr.Part #
MXJFHKI12M0
Description
HC49S 20PF 30/100PPM -40/85C 12
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.449 L x 0.185 W (11.40mm x 4.70mm)
Frequency :
12 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Load Capacitance :
20pF
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency Stability :
±100ppm