MXJFHJC9M8304
Mfr.Part #
MXJFHJC9M8304
Description
HC49S 20PF 30/50PPM -20/70C 9.8
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Load Capacitance :
20pF
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency :
9.8304 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C