MXJFHJI3M6864
Mfr.Part #
MXJFHJI3M6864
Description
HC49S 20PF 30/50PPM -40/85C 3.6
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
3.6864 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
180 Ohms
Load Capacitance :
20pF
Frequency Tolerance :
±30ppm