MXJFHHI24M0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MXJFHHI24M0
Manufacturer
Meritek
Description
HC49S 20PF 30/30PPM -40/85C 24.
Manufacturer :
Meritek
Product Category :
Crystals
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency :
24 MHz
Package :
Strip
Frequency Stability :
±30ppm
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Type :
MHz Crystal
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Load Capacitance :
20pF