MXJFHJI24M0
Mfr.Part #
MXJFHJI24M0
Description
HC49S 20PF 30/50PPM -40/85C 24M
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
24 MHz
Load Capacitance :
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms