MXJFAHI7M3728
Mfr.Part #
MXJFAHI7M3728
Description
HC49S 20PF 10/30PPM -40/85C 7.3
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance :
±10ppm
Frequency Stability :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Load Capacitance :
20pF
Frequency :
7.3728 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms