MXJFHJC26M0
Mfr.Part #
MXJFHJC26M0
Description
HC49S 20PF 30/50PPM -20/70C 26M
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability :
±50ppm
Load Capacitance :
20pF
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency :
26 MHz