ROX3SJ220R
Mfr.Part #
ROX3SJ220R
Description
RES 220 OHM 5% 3W AXIAL
Stock
100
In Stock :
100
Through Hole Resistors
Resistance Tolerance :
0.5
Resistor Type :
Semi-Precision
Temperature Coefficient :
50 ppm/K
Product Width :
0.85 mm
Qualification :
AEC-Q200
Power Rating :
0.1 W
Resistance :
1 kOhm
Product Length :
1.55 mm