ROX300100MFHEM
Mfr.Part #
ROX300100MFHEM
Description
RES 100M OHM 1% 10W AXIAL
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
10W
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Resistance :
100mOhms
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Datasheets
ROX300100MFHEM
Vishay / Dale ROX300100MFHEM
100MOhms, 10W, Metal Oxide Film,