ROX30069M5FKF5P
Mfr.Part #
ROX30069M5FKF5P
Description
RES 69.5M OHM 1% 14W AXIAL
Resistance :
69.5MOhms
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
14W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Package / Case :
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Datasheets
ROX30069M5FKF5P
Vishay / Dale ROX30069M5FKF5P
69.5MOhms, 14W, Metal Oxide Film,