ROX3004M80FKEMP
Mfr.Part #
ROX3004M80FKEMP
Description
RES 4.8M OHM 1% 14W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
4.8mOhms
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Power (Watts) :
14W
Datasheets
ROX3004M80FKEMP
Vishay / Dale ROX3004M80FKEMP
4.8MOhms, 14W, Metal Oxide Film,