ROX3003M90FKEM
Mfr.Part #
ROX3003M90FKEM
Description
RES 3.9M OHM 1% 10W AXIAL
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
10W
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Resistance :
3.9MOhms
Datasheets
ROX3003M90FKEM
Vishay / Dale ROX3003M90FKEM
3.9MOhms, 10W, Metal Oxide Film,