ROX3003M30FNF5
Mfr.Part #
ROX3003M30FNF5
Description
RES 3.3M OHM 1% 10W AXIAL
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
3.3MOhms
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Power (Watts) :
10W
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Datasheets
ROX3003M30FNF5
Vishay / Dale ROX3003M30FNF5
3.3MOhms, 10W, Metal Oxide Film,