ROX300320MFKF5
Mfr.Part #
ROX300320MFKF5
Description
RES 320M OHM 1% 10W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Resistance :
320mOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
10W
Datasheets
ROX300320MFKF5
Vishay / Dale ROX300320MFKF5
320MOhms, 10W, Metal Oxide Film,