ROX30030M0FHEM
Mfr.Part #
ROX30030M0FHEM
Description
RES 30M OHM 1% 10W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Supplier Device Package :
Tolerance :
±1%
Resistance :
30mOhms
Power (Watts) :
10W
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Datasheets
ROX30030M0FHEM
Vishay / Dale ROX30030M0FHEM
30MOhms, 10W, Metal Oxide Film,