ROX300133KFKF5
Mfr.Part #
ROX300133KFKF5
Description
RES 133K OHM 1% 10W AXIAL
Power (Watts) :
10W
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Resistance :
133kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
ROX300133KFKF5
Vishay / Dale ROX300133KFKF5
133kOhms, 10W, Metal Oxide Film,