PLP5-2-2.5MM-D
Mfr.Part #
PLP5-2-2.5MM-D
Description
LIGHT PIPE PNL 5MM DIFF LO 2.5MM
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Series :
PLP5
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Front
Configuration :
Single
Color :
WHITE DIFFUSED
Element Configuration :
Single
Lens Size :
5mm