PLP5-2-125
Mfr.Part #
PLP5-2-125
Manufacturer
Bivar, Inc.
Package / Case
125
Datasheet
Download
Description
LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.125"
Product Category :
Configuration :
Single
Number of Columns :
1
Orientation :
Straight
Package / Case :
125
Length :
3.2mm
Factory Lead Time :
9 Weeks
Lens Size :
5mm