PLP5-2-125-S
Mfr.Part #
PLP5-2-125-S
Description
LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 0.125"
Stock
14
In Stock :
14
Product Category :
Element Configuration :
Single
Series :
PLP5
Lens Style :
Round with Domed Top
Factory Lead Time :
9 Weeks
Mount :
Front, Panel, Press Fit
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
Rigid
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Front
Configuration :
Single
Published :
2015
Color :
Smoke, Diffused
Lens Size :
5mm