PLP5-2-100-S
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PLP5-2-100-S
Manufacturer
Bivar, Inc.
Description
LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 0.100"
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Color :
Smoke, Diffused
Mount :
Front, Panel, Press Fit
Lens Size :
5mm