DC24PF1RTNC-EZ
Mfr.Part #
DC24PF1RTNC-EZ
Description
RF ANT 2.4GHZ GRID RP-TNC 30"
RF Antennas
Base Product Number :
DC24PF1
Product Status :
Active
Series :
RF Family/Standard :
Package :
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.483GHz
Height (Max) :
24.000 (609.60mm)
Ingress Protection :
Applications :
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Return Loss :
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Termination :
RP-TNC
Features :
Datasheets
DC24PF1RTNC-EZ
1 Bands Parabolic Grid UHF (2GHz ~ 3GHz) Bracket Mount RP-TNC 2.4GHz 24dBi 24.000 (609.60mm) -