DC24PF1RTNC
Mfr.Part #
DC24PF1RTNC
Description
RF ANT 2.4GHZ GRID RP-TNC 30"
1.5
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Range :
2.4GHz~2.483GHz
Factory Lead Time :
8 Weeks
Packaging :
Bulk
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Group :
UHF 2GHz~3GHz
Parabolic Grid
Frequency :
2.483GHz
Gain :
24dBi
Height :
609.6mm
Height (Max) :
24.000 609.60mm
Termination :
RP-TNC
Mount :
Brackets
Datasheets
DC24PF1RTNC
1 Bands Parabolic Grid UHF 2GHz~3GHz Bracket Mount RP-TNC 2.4GHz 24dBi Bulk 24.000 609.60mm