CR-03FL7---2R4
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CR-03FL7---2R4
Manufacturer
Viking Tech
Description
RES 2.4 OHM 1% 1/10W 0603
Manufacturer :
Viking Tech
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Lead Free :
Lead Free
Resistance :
2.4Ohm
Power Rating :
100mW
Package / Case :
Datasheets
CR-03FL7---2R4
Viking Tech CR-03FL7---2R4
2.4Ohm,