CR-01JL6---8R2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CR-01JL6---8R2
Manufacturer
Viking Tech
Description
RES 8.2 OHM 5% 1/20W 0201
Manufacturer :
Viking Tech
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Resistance :
8.2Ohm
Package / Case :
Lead Free :
Lead Free
Power Rating :
50mW
Datasheets
CR-01JL6---8R2
Viking Tech CR-01JL6---8R2
8.2Ohm,