CR-01FL6--14R7
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CR-01FL6--14R7
Manufacturer
Viking Tech
Description
RES 14.7 OHM 1% 1/20W 0201
Manufacturer :
Viking Tech
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Power Rating :
50mW
Package / Case :
Resistance :
14.7Ohm
Lead Free :
Lead Free
Datasheets
CR-01FL6--14R7
Viking Tech CR-01FL6--14R7
14.7Ohm,