CFR2WSJT-73-110K
Mfr.Part #
CFR2WSJT-73-110K
Description
RES 110K OHM 5% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
0/ -500ppm/°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
110kOhm
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Tolerance :
±5%
Datasheets
CFR2WSJT-73-110K
YAGEO CFR2WSJT-73-110K
110kOhm, 2W, Carbon Film,