CFR2WSJR-73-130K
Mfr.Part #
CFR2WSJR-73-130K
Description
RES 130K OHM 5% 2W AXIAL
Temperature Coefficient :
0/ -500ppm/°C
Resistance :
130kOhm
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Datasheets
CFR2WSJR-73-130K
YAGEO CFR2WSJR-73-130K
130kOhm, 2W, Carbon Film,