AR06DTC4993
Mfr.Part #
AR06DTC4993
Description
RES 499K OHM 0.5% 1/8W 1206
Power Rating :
62.5mW
Resistance :
499kOhm
Datasheets
AR06DTC4993
Viking Tech AR06DTC4993
499kOhm,