AR06DTC4992
Mfr.Part #
AR06DTC4992
Description
RES 49.9K OHM 0.5% 1/8W 1206
Power Rating :
62.5mW
Resistance :
49.9kOhm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
AR06DTC4992
Viking Tech AR06DTC4992
49.9kOhm,