AR06DTC1004
Mfr.Part #
AR06DTC1004
Description
RES 1M OHM 0.5% 1/8W 1206
Resistance :
1MOhm
Power Rating :
62.5mW
Datasheets
AR06DTC1004
Viking Tech AR06DTC1004
1MOhm,