AR06DTC1003
Mfr.Part #
AR06DTC1003
Description
RES 100K OHM 0.5% 1/8W 1206
Resistance :
100kOhm
Power Rating :
62.5mW
Datasheets
AR06DTC1003
Viking Tech AR06DTC1003
100kOhm,