AR05DTC4702
Mfr.Part #
AR05DTC4702
Description
RES 47K OHM 0.5% 1/10W 0805
Power Rating :
62.5mW
Resistance :
47kOhm
Datasheets
AR05DTC4702
Viking Tech AR05DTC4702
47kOhm,