AR03DTC1004
Mfr.Part #
AR03DTC1004
Description
RES 1M OHM 0.5% 1/16W 0603
Resistance :
1MOhm
Power Rating :
62.5mW
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
AR03DTC1004
Viking Tech AR03DTC1004
1MOhm,