Y11214K32000T9L
Mfr.Part #
Y11214K32000T9L
Description
RES SMD 4.32K OHM 1/4W 2512
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Height :
2.794mm
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 5.99mmx3.20mm
Resistance :
4.32kOhms
Max Operating Temperature :
175°C
Tolerance :
±0.01%
Max Power Dissipation :
250mW
Temperature Coefficient :
±2ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Supplier Device Package :
SMD
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
5.9944mm
Height Seated (Max) :
0.110 2.79mm
Width :
3.2004mm
Datasheets
Y11214K32000T9L
VPG Foil Y11214K32000T9L
SMR1D Series, Metal Foil, 4.32kOhms, 0.25W 1/4W, ±0.01%, -55°C~175°C