SMPC30ANHM3/H
Mfr.Part #
SMPC30ANHM3/H
Package / Case
TO-277, 3-PowerDFN
Description
TVS DIODE 30VWM 48.4VC TO277A
Zener
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
31A
Applications :
Automotive, Telecom
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Power Line Protection :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Breakdown (Min) :
33.3V
Power - Peak Pulse :
1500W 1.5kW
Unidirectional Channels :
1
Factory Lead Time :
10 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ
Package / Case :
TO-277, 3-PowerDFN
Supplier Device Package :
TO-277A (SMPC)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
48.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
30V