SLR1TTE334J
Mfr.Part #
SLR1TTE334J
Operating Temperature :
-55°C ~ 180°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
330 kOhms
Tolerance :
±5%
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Datasheets
SLR1TTE334J
KOA Speer Electronics, Inc. SLR1TTE334J
SLR1 Series, Thick Film, 330 kOhms, 1W, ±5%, -55°C ~ 180°C